El Tio Carlos - El Tio Carlos - Mūzika - TSUNAMI - 8429085211460 - 2008. gada 8. februāris
Ja vāks un nosaukums nesakrīt, pareizs ir nosaukums

El Tio Carlos

Cena
€ 20,49

Pasūtīts no attālās noliktavas

Paredzamā piegāde . gada 7. - 14. aug.
Saņemiet paziņojumus par jauniem El Tio Carlos izdevumiem
Pievienot savam iMusic vēlmju sarakstam

Not rated yet

El Tio Carlos is an album by El Tio Carlos, released in 2007. The album is a hip-hop CD.


Folk|World|Country|Flamenco

Mediji Mūzika     CD   (Kompaktdisks)
Disku skaits 1
Izlaists 2008. gada 8. februāris
Oriģinālā izdošanas datums 2000
EAN/UPC 8429085211460
Izdevniecība TSUNAMI KCD98
Žanrs Hip Hop / Rap
Izmēri 125 × 140 × 10 mm   ·   200 g   (Svars (aptuveni))
dziesmu skaits 11

Dziesmu saraksts

    1. Natural
    2. Pares y Nones
    3. Bishos
    4. Gente Fea (Caballos de Viento)
    5. La Caleta
    6. Cai
    7. Consejos de mi Tita
    8. Sobraos
    9. Sarah
    10. Victor (Bolero)
    11. Gente Fea (Caballos de Viento) radio edit

Vairāk no El Tio Carlos

Rādīt visu

Vairāk no tā paša izdevēja

Skatīt visus El Tio Carlos ( piem., CD un 7" )