Pastāsti draugiem par šo preci:
Beethove, Schubert Quartetti Per Archi Parkanyi Quartet
Beethove, Schubert Quartetti Per Archi
Parkanyi Quartet
Art Of String Quartet Ii is an album by Beethoven/Schubert, released in 2020. The album is a classical CD.
| Mediji | Mūzika CD (Kompaktdisks) |
| Disku skaits | 1 |
| Komponists | Beethoven Ludwig Van |
| Izlaists | 2008. gada 31. oktobris |
| EAN/UPC | 0794881862627 |
| Izdevniecība | Praga Digitals PRD350049 |
| Žanrs | Klasiskā Chamber Music |
| Izmēri | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Svars (aptuveni)) |
| Orķestris | Parkanyi Quartet |
Dziesmu saraksts
-
- Parkanyi Quartet - Streichquartett Nr. 4 C-moll Op
- 1. Allegro Ma Non Tanto
- 2. Scherzo: Andante Scherzoso, Quasi Allegretto
- 3. Menuetto: Allegretto
- 4. Allegro
- Parkanyi Quartet - Streichquartett Nr. 11 F-moll O
- 1. Allegro Con Brio
- 2. Allegretto Ma Non Troppo
- 3. Allegro Assai Vivace, Ma Serioso
- 4. Larghetto Espressivo - Allegretto Agitato
- Parkanyi Quartet - Streichquartett Nr. 8 E-moll Op
- 1. Allegro Ma Non Troppo
- 2. Andante Sostenuto
- 3. Minuetto: Allegro - Trio
- 4. Presto
Vairāk no Parkanyi Quartet
Rādīt visuMere med samme udgiver
Citi arī iegādājušies
Skatīt visus Parkanyi Quartet ( piem., CD un SACD )