Generalized Hypergeometric Functions - Oxford Mathematical Monographs - Dwork, Bernard (Professor of Mathematics, Professor of Mathematics, Princeton University, New Jersey, USA) - Grāmatas - Oxford University Press - 9780198535676 - 1990. gada 23. augusts
Ja vāks un nosaukums nesakrīt, pareizs ir nosaukums

Generalized Hypergeometric Functions - Oxford Mathematical Monographs

Cena
€ 251,49

Pasūtīts no attālās noliktavas

Paredzamā piegāde . gada 19. - 27. nov.
Ziemassvētku dāvanas var atgriezt līdz 31. janvārim
Saņemiet paziņojumus par jauniem Dwork, Bernard (Professor of Mathematics, Professor of Mathematics, Princeton University, New Jersey, USA) izdevumiem
Pievienot savam iMusic vēlmju sarakstam

Not rated yet

Hypergeometric functions have occupied a significant position in mathematics for over two centuries. This monograph is concerned with the Boyarsky principle which expresses the analytic properties of a certain proto-gamma function.


196 pages

Mediji Grāmatas     Hardcover Book   (Grāmata ar cieto muguriņu un vāku)
Izlaists 1990. gada 23. augusts
ISBN13 9780198535676
Izdevēji Oxford University Press
Lapas 196
Izmēri 163 × 239 × 17 mm   ·   450 g
Valoda Angļu  

Vairāk no tā paša izdevēja